BESTIL HER

    Navn:
    Vej: Postnr.: By:
    Telefonnummer: Email:

    Hovedretning på bukken (set fra bukken):

    Afhentnings-service og leverings-service

    Bukken skal som udgangspunkt sendes til / indleveres på vores adresse i Trige v/ Aarhus og afhentes her når monteringen er færdig

    Men hvis du ønsker det, kan vi tilbyde både afhentnings-service og leverings-service.

    Ja, tak jeg vil gerne bestille afhentnings-service af trofæet og leverings-service af den færdige montering til min adresse, kr. 500 inkl. moms

    Leverings-service

    Hvis du kun ønsker leverings-service (du sender/leverer selv trofæet til os) kan vi gøre det for kr. 400 inkl. moms

    Når vi har modtaget din bestilling, sender vi din ordrebekræftelse pr. mail med alle oplysninger og info.

    Indtast tal og bogstaver i feltet:

    captcha

    Read our Privacy & Data Protection Policy

    Head Office

    First Class Trophy
    Randersvej 397
    DK-8380 Trige
    Denmark

    Contact Us
    Tel: +45 70 200 850
    email: office@firstclasstrophy.com

    Banking Details

    Spar Nord Bank A/S. Skelagervej 15, DK-9100 Aalborg, Denmark
    Account number for national bank transfers: 9004 4580491206
    Account number for international bank transfers: IBAN – DK7690044580491206
    Swift: SPNODK22


    Taxidermy Consultants

    Denmark

    Nordjylland
    Taxidermy consultant Ole Nielsen
    Tel: +45 24231152
    email: ole@firstclasstrophy.com
    Midtjylland
    Taxidermy consultant Allan B. Rasmussen
    Tel: +45 21688541
    email: allan@firstclasstrophy.com
    Sønderjylland 
& Fyn
    Taxidermy consultant Lars Schmidt
    Tel: +45 51259002
    email: lars@firstclasstrophy.com
    Sjælland og Øerne
    Taxidermy consultant Jan Mortensen
    Tel: +45 20 33 04 72
    jan@firstclasstrophy.com

    Sweden

    Taxidermist Tomas Carlsson
    Åtorp, Kihl
    S-64196 Katrineholm
    Tel: +46 700922310
    email: tomas@firstclasstrophy.com

    Taxidermy consultant Jörn Olsson
    Östergatan 18B
    S-281 32 Hässleholm
    Tel. +46 707 33 63 73
    email: jorn@firstclasstrophy.com

    Germany & Namibia

    Manager Stefanus Prinsloo

    Namibia –  Okatjetswambo Farm
    Okahandja District 137
    Otjozondjupa
    Tel: +264 81 449 2498
    email: stefanus@firstclasstrophy.com

    South Africa

    Manager Ulrik Hansen
    25 Robin Street, Phalaborwa, 1390
    Limpopo Province, South Africa

    Postal Address:
    Postnet Suite 57, Private Bag X 1013,
    Postnet, 27 Palm Avenue, Phalaborwa, 1390
    Limpopo Province, South Africa
    Tel: +27 72 1186 534
    email: ulrik@fistclasstrophy.com